KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442002
nr 1344 2002
Akvarell
Sven Fredriksson, stilleben, 24x31 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:34:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)